Za nami  VI Konkurs  Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Jezusowi”. W rywalizacji wzięły udział 22 filmy wśród nich znalazły się występy indywidualne, duety i prezentacje grupowe. Mimo iż tegoroczny konkurs przebiegał w innej formie to jego post cieszył się 9527 odbiorcami, 1827 aktywnościami, 495 komentarzami i  65 udostępnieniami. Nagrania konkursowe można było zamieszczać do 22 stycznia 2021. Przedszkolny VI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Jezusowi” zakończył się 29.01.2021r.

W wyniku internetowego głosowania zwyciężyła Patrycja Smyczyńska z Katolickiego Niepubliczne Przedszkola Sióstr Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim z liczbą 480 głosów dziewczynka zaśpiewała utwór „Świeć gwiazdeczko świeć”, drugie miejsce i 470 głosów otrzymała Basia Luciak z Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim, która wykonała pastorałkę „Bosy pastuszek”, trzecie miejsce z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zajęła Sonia Delipacy z Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim i otrzymała 207 głosów. Gratulacje!

Kochani!

Dla każdego uczestnika przygotowana została niespodzianka. Zapraszamy do przedszkola po odbiór nagród, w terminie od 22.02.2021 do 26.02.2021, w godzinach 8.00 – 16.00, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy i zapraszamy za rok!

Jury konkursu: p. Urszula Pielużek, p. Małgorzata Grabowska, p. Grażyna Baranowska

Organizator konkursu: Dyrektor Ewa Kucharczyk