Kadra Pedagogiczna Przedszkola – Rok szkolny 2021/22

Dyrektor przedszkola –  mgr Ewa Kucharczyk
Grupa I SÓWKI mgr Marzena Pawełczyk – Wychowawca grupy, mgr Urszula Pielużek – Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nauczyciel wspomagający. Oligofrenopedagog.
Grupa II PSZCZÓŁKI mgr Ewa Guziak – Wychowawca grupy, mgr Izabela Żak – Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nauczyciel wspomagający.
Grupa III LISKI mgr Anna Augustyniak – Wychowawca grupy, mgr Marzena Michalak – Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nauczyciel wspomagający.
Grupa IV Żabki mgr Kamila Banasiak – Wychowawca grupy, mgr Ewa Kucharczyk – Nauczyciel edukacji przedszkolnej.
Grupa V Jeżyki mgr Ewa Cieślik – Wychowawca grupy, mgr Wioletta Kopcik – Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nauczyciel wspomagający. Oligofrenopedagog.
Grupa VI ANIOŁKI mgr Joanna Zielińska – Wychowawca grupy, mgr Katarzyna Ozga – Nauczyciel edukacji przedszkolnej.

Zajęcia dodatkowe:

Rytmika – mgr Grażyna Baranowska