Kadra Pedagogiczna Przedszkola – Rok szkolny 2020/21

Dyrektor przedszkola –  mgr Ewa Kucharczyk
Grupa I MAKI mgr Joanna Zielińska – Wychowawca grupy, mgr Izabela Żak – Nauczyciel edukacji przedszkolnej, mgr Małgorzata Grabowska – Nauczyciel wspomagający. Oligofrenopedagog.
Grupa II TULIPANKI mgr Katarzyna Ozga – Wychowawca grupy, mgr Wioletta Kopcik – Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nauczyciel wspomagający. Oligofrenopedagog.
Grupa III SŁONECZNIKI mgr Ewa Guziak – Wychowawca grupy, mgr Sylwia Nicińska – Nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nauczyciel wspomagający. Oligofrenopedagog.
Grupa IV FIOŁKI mgr Anna Augustyniak – Wychowawca grupy, mgr Ewa Kucharczyk – Nauczyciel edukacji przedszkolnej, mgr Urszula Pielużek – Nauczyciel wspomagający. Oligofrenopedagog.
Grupa V RUMIANKI mgr Kamila Banasiak – Wychowawca grupy, mgr Marzena Michalak – Nauczyciel edukacji przedszkolnej.
Grupa VI ANIOŁKI mgr Ewa Cieślik – Wychowawca grupy, mgr Marzena Pawełczyk – Nauczyciel edukacji przedszkolnej.

Zajęcia dodatkowe:

Rytmika – mgr Grażyna Baranowska