Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich – tutaj każde dziecko jest wyjątkowe!

Adres: https://epiotrkow.pl/news/Przedszkole-Stowarzyszenia-Przyjaciol-Szkol-Katolickich–kazde-dziecko-jest-wyjatkowe,40070

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich – tutaj każde dziecko jest wyjątkowe!

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie należy do tych placówek, które obecnie prowadzą nabór dzieci na nowy rok szkolny. Oferta edukacyjna przedszkola należy do wyjątkowych, bo tutaj każde dziecko jest wyjątkowe i zasługujące na indywidualny rozwój talentów i możliwości oraz wsparcie w rozwiązywaniu trudności.
Marzysz o miłej i przyjaznej atmosferze dla twojego dziecka? Zapisz je do nas! Do Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie przy ulicy Dmowskiego 32. Nasze przedszkole otwarte jest cały rok. Pracujemy od godz. 6.00 do 17.00, również w okresie ferii zimowych i wakacji. Tutaj każde dziecko jest wyjątkowe i zasługujące na indywidualny rozwój talentów i możliwości oraz wsparcie w rozwiązywaniu trudności.
Nasza oferta zajęć obejmuje:
 • warsztaty rękodzielnicze,
 • zajęcia kulinarne
 • naukę języka angielskiego
 • zajęcia rytmiczne, muzyczne, plastyczne, gimnastyczne
 • udział w teatrzykach organizowanych na terenie przedszkola
 • udział w koncertach filharmonii oraz w spotkaniach z zaproszonymi gośćmi (m.in. leśniczym, górnikiem, policjantem, pracownikami zoo)
 • BOOKCROSSING (wymiana książek)
 • wyjazdy kulturalne i edukacyjne

Nowość!!! Od września dla najstarszych grup dzieci ROBOTYKA, SZACHY, NAUKA GRY NA INSTRUMENCIE – PIANINO, PRZEDSZKOLIADA – Ogólnopolski system rozrywki ruchowej, TANIEC oraz LOGORYTMIKA!


Niskie opłaty – Czesne 150 zł, dzieci 6-letnie w „O” czesne 50 zł (w tym zajęcia dodatkowe i specjalistyczne bezpłatne!) Zniżka dla rodzeństw.  
  Dbamy o wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dzieci, także z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zajęcia specjalistyczne:
 • logopedyczne
 • rewalidacyjne
 • korekcyjno-kompensacyjne
 • konsultacje z psychologiem
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dbającą o wszechstronny rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy dzieci na nowy plac zabaw!  

Aktywny link:  https://przedszkolepiotrkowtryb.spsk.info.pl/dokumenty/

 

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA
DO PRZEDSZKOLA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

https://przedszkolepiotrkowtryb.spsk.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Karta-zapisu-dziecka-do-przedszkola.pdf  

Telefon do sekretariatu 44 646 17 52, kom. 504-273-627

Piotrków Trybunalski 97-300 ul. Dmowskiego 32, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Zapraszamy!


Przedszkole SPSK z patronem


   Uroczystości nadania imienia „Świętej Rodziny” Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich odbyły się 05.09.2022 roku w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim. O wrażenia artystyczne zadbali podopieczni placówki.

   Uroczyste obchody nadania imienia „Świętej Rodziny” Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego (Al. Armii Krajowej 19) pod przewodnictwem księdza biskupa Marka Marczaka. Po eucharystii uroczystości przeniosły się do siedziby przedszkola (ul. Dmowskiego 32), gdzie dyrektor Ewa Kucharczyk podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do budowania społeczności oraz dobrego imienia placówki. Po wspomnieniach, podziękowaniach oraz gratulacjach nastąpił czas na przedstawienie przygotowane przez podopiecznych. Tematyką inscenizacji była opowieść biblijna. Na wszystkich czekał wyśmienity tort, a spotkanie było także okazją do odwiedzin absolwentów, byłych nauczycieli oraz pracowników placówki.

https://infopiotrkow.pl/20220906503415/um-piotrkow-trybunalski-przedszkole-spsk-z-patronem166249956

Święta Rodzina patronem Przedszkola w Piotrkowie Trybunalskim!

https://epiotrkow.pl/tagi/przedszkole+SPSK

Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, https://www.piotrkow.pl/nasze-miasto-t70/aktualnosci-a75/przedszkole-spsk-z-patronem-r19396

Zapraszamy dzieci na plac zabaw!

 

„Niby nic takiego, zwyczajne przedszkole, ale spośród wszystkich ja to jedno wolę. Tutaj jest jak w domu – cieplutko i miło, oby to przedszkole zawsze takie było. Ciocie są kochane, buzie roześmiane, kiedy trzeba przytulą, wezmą na kolana i zajmą się nami, jak najczulsza mama. Tutaj się uczymy, poznajemy świat. Dziękujemy Bogu za te 10 lat! Niechaj jak najdłużej to przedszkole trwa. I każdy je kocha, tak jak Ty i Ja”.

(Wiersz autorski p. Anny – Pracownika Przedszkola SPSK im. Świętej Rodziny w Piotrkowie Trybunalskim)