W grudniu dzieci z Przedszkola SPSK w Piotrkowie Trybunalskim wzięły udział w konkursie pt. „Moja świątynia parafialna” organizowanym przez Przedszkole SPSK w Opolu oraz Muzeum Diecezjalne w Opolu. Konkurs kierowany był do dzieci 5 i 6 letnich uczęszczających na katechezę oraz ich rodzin. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zdjęcia oraz pracy plastycznej, dowolną techniką, prezentującej kościół parafialny dziecka. Wyróżnione i nagrodzone zostały wszystkie prace dostarczone na konkurs. Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do galerii poniżej:

Na szczeblu ogólnopolskim wyróżnione zostały następujące prace:

Agata G., – za oryginalne ujęcia i ciekawą kompozycję collage.

Marta K., – za samodzielność i interesujące wykonanie poruszające widza.

Stanislava S., – za wykorzystanie wiedzy dotyczącej kompozycji trójwymiarowych typu origami.

Elvira D., – za samodzielność.

Wyniki konkursu „Moja świątynia parafialna”!!! – Przedszkole w Opolu (spsk.info.pl)

Opracowała: p. Anna Cieślik