Wszyscy swoje święto mają, święto mają, tańczą, skaczą i śpiewają i śpiewają, Przedszkolaki przykład dają, przykład dają i też swoje święto mają, święto mają…”


Tak wybrzmiewały radośnie wyśpiewane przez naszych milusińkich słowa piosenki. W naszym Przedszkolu już po raz drugi uroczyście świętujemy Dzień Przedszkolaka. Tego dnia grupa „Słoneczniki” tradycyjnie wypuściła w niebo kolorowy balon wraz z dziecięcymi marzeniami. Przy dźwiękach rytmicznej muzyki bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Na koniec każdy Przedszkolak otrzymał odznakę.


Wszystkim kochanym Słonecznikom życzymy,

aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach

a każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą

wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!!!


Opracowały: Ewa Guziak, Sylwia Nicińska