Wigilia w gr. Żabki

21 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do odświętnie przystrojonego stołu. Znalazły się na nim tradycyjne dania wigilijne takie, jak między innymi: pierogi, ryba, pieczarki w cieście, kluski z makiem oraz pierniczki i inne słodkości.                  Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia.

Chcielibyśmy podziękować Paniom z trójki grupowej za pomoc                             w przygotowaniu Wigilii. Dziękujemy  Rodzicom za przyniesienie potrzebnych produktów oraz za przygotowanie odświętnych strojów dla dzieci.