20.12. dzieci z grupy „Sówki” zaprezentowały przygotowany wcześniej występ artystyczny „Jasełka”. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji. Dzieci  miały okazję do rozwijania indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich, nabywania odwagi i śmiałości podczas występu. Sówki pięknie zaprezentowały się w przygotowanych przez rodziców i panie strojach. Recytowały teksty oraz śpiewały kolędy  i pastorałki. Nie zabrakło też układu tanecznego w świątecznym klimacie. Po Jasełkach zasiedliśmy do wigilijnego stołu, złożyliśmy sobie życzenia oraz celebrowaliśmy ten wyjątkowy dzień. Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia.