29 listopada 2016r. w grupie “Rumianki“ odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez Pana Jakuba Wolskiego, piotrkowianina, półfinalistę programu Hell’s Kitchen. Pod okiem mistrza mali kucharze przygotowywali pizzę. Dzieci poznały wiele nowych smaków i aromatów. Podczas pracy Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością i pracowitością.

W efekcie powstały małe, kulinarne dzieła sztuki. Na pamiątkę tego spotkania dzieci otrzymały zdjęcia z imiennym autografem gościa i deskę do krojenia.

Udział  w warsztatach był niecodziennym wydarzeniem w życiu grupy, ponieważ w ten sposób  dołączyliśmy do akcji charytatywnej na rzecz chorej na nowotwór dziewczynki – Lilianki Borkowskiej z Piotrkowa Trybunalskiego.

Mgr Monika Misztela