KONKURS PLASTYCZNY      „MATKA BOŻA RÓŻAŃCOWA  widziana w oczach dziecka”   „Módlcie się, módlcie się wiele, każdego dnia odmawiajcie cząstkę różańca”                                                                                                                                       Św. Jan Paweł II
CEL KONKURSU: Zaangażowanie dzieci do głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w kościele, a także w rodzinnych domach, pobudzanie wyobraźni pomysłowości, rozwój talentów przedszkolaków.
TEMAT KONKURSU Wykonanie rysunku dowolną techniką, przy wykorzystaniu najróżniejszych materiałów kredki, farby, filc, bibuła, koraliki, włóczka, i inne). Liczymy na pomysłowość i oryginalność.
  1. W konkursie mogą wziąć wszystkie chętne dzieci.
  2. Zadaniem uczestników konkursu będzie własnoręcznie wykonana praca plastyczna o tematyce związanej z Matką Bożą Różańcową.
  3. Praca powinna być wykonana na papierze technicznym formatu A4 lub większym.
  4. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację prac oraz publikację i przetwarzanie danych osobowych do celów konkursowych.
  5. Wykonane prace należy składać u wychowawców grup lub dostarczyć osobiście na recepcję przedszkola bądź wysłać na adres: Przedszkole SPSK im. Świętej Rodziny ul. Dmowskiego 32 , 97- 300 Piotrków Trybunalski, do 31 października 2022 (poniedziałek).
  6. Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy do której przynależy.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 listopada 2022r. Ze wszystkich prac konkursowych zostanie przygotowana wystawa (jeśli będzie to możliwe) oraz opublikowana na stronie przedszkola i FB.

OCENA PRAC – wytrwałość artystyczna i ogólne wrażenie estetyczne, – wkład pracy, – pomysłowość, – zgodność pracy z tematyką.