ŚPIEWAJMY W HOŁDZIE KARDYNAŁOWI STEFANOWI WYSZYŃSKIEMU
  1. Zasady uczestnictwa:
Organizatorem konkursu jest Przedszkole SPSK w Piotrkowie Trybunalskim.
  1. Cele konkursu:
  • kultywowanie pieśni religijnych,
  • rozbudzanie i pogłębianie wiedzy na temat duchownych kościoła w Polsce,
  • rozwijanie uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci.
  1. Zasady uczestnictwa:
  • Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (2,5 – 6letnich)
  • W konkursie mogą wziąć udział także całe grupy przedszkolne
  • Każdy uczestnik może nadesłać nagranie jednej pieśni. Film może być nagrany przez rodzica lub nauczyciela przedszkola. Wysłanie filmu jest równoznaczne ze zgodą rodzica/ prawnego opiekuna na publikację filmu na Facebook Przedszkola SPSK.
  Filmy można zamieszczać do 19 listopada 2021 roku, pod adresem https://www.facebook.com/przedszkolespsk.piotrkowtryb/
  • Nagranie należy dodać za pomocą komentarza pod postem konkursowym umieszczonym na Facebook Przedszkola SPSK w Piotrkowie Trybunalskim, z dopiskiem:
imię wykonawcy(ów), tytuł utworu.
  • Na adres e– mail: przedszkolespsk.pt@op.pl prosimy przesłać informację: imię, nazwisko i wiek dziecka, nazwę przedszkola i grupy do której uczęszcza, tytuł utworu, nazwisko i numer telefonu kontaktowego rodzica/prawnego opiekuna/ nauczyciela.
  1. Głosowanie:
  • W konkursie może głosować każdy– o wygranej będzie decydowała ilość reakcji pod filmem uczestnika.
Głosowanie zakończy się w dniu 26 listopada 2021r. o godz. 12.00 w południe. Kryteria oceny:
  • dobór repertuaru, warunki głosowe, muzykalność, interpretacja.
  1. Nagrody:
  • Najlepsze występy zostaną nagrodzone.
  • Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie Przedszkola SPSK w Piotrkowie Trybunalskim oraz Facebook.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail przedszkolespsk.pt@op.pl   SERDECZNIE ZAPRASZAMY! PROPOZYCJE PIEŚNI – Barka, – Czarna Madonna, – Królowej Anielskiej śpiewajmy, – Boża radość jak rzeka, – Serdeczna Matko, – Boże coś Polskę i inne.