Bal Wszystkich Świętych to odpowiedź naszego przedszkola na coraz popularniejsze amerykańskie święto  Halloween. Konkurs ten miał na celu promować świętość, a stroje świętych to alternatywa dla upiornych strojów dla dzieci na Halloween. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, dzieci przepięknie przebrały się między innymi za Anioła Stróża, św. Jadwigę, św. Józefa, Maryję a nawet pojawił się Papież Jan Paweł II. Ponadto dzieci swoją postawą, starały się odzwierciedlić sylwetkę świętego. Wyłonienie zwycięscy było niezwykle trudne.  Zwycięzcami  zostali:

Grupa „Sówki” Oliwier Jackiewicz
Grupa „Pszczółki” Oliwier Tręda
Grupa „Liski” Natalia Kurzydlak
Grupa „Żabki” Kaja Marusińska
Grupa „Jeżyki” Oskar Fogiel
Grupa „Aniołki” Oliwia Andrychiewicz

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Mamy głęboką nadzieję, że nasza społeczność przedszkolna w przyszłym roku szkolnym również weźmie udział w naszym balu.