W dniu 18.02.2020r. dzieci z grupy „Maczki” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części oficjalnej nasi goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Były tańce i konkursy. Duże emocje wzbudził konkurs pt.: „Jaka to melodia”. Dziadkowie świetnie poradzili sobie odgadując tytuły i wykonawców znanych im piosenek. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane cukierkowe koszyczki.

To był naprawdę wyjątkowy czas, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Przygotowała c. Asia