Szanowni Rodzice!

Z informacji przekazanych na konferencji prasowej Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia z dnia 29.04.2020r. wynika, że od 6 maja 2020r. przedszkola będą mogły wznowić funkcjonowanie, w zakresie opieki dla dzieci rodziców pracujących. Mając na uwadze obowiązek zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków dla naszych przedszkolaków, kadry pedagogicznej, pracowników przedszkola oraz rodziców proszę Państwa o określenie potrzeb w zakresie opieki przedszkolnej.

Rodzice, którzy chcieliby korzystać z opieki przedszkola od 6 maja proszeni są o kontakt z przedszkolem droga telefoniczną w dniu jutrzejszym, tj.04 maja 2020r., do godziny 12:00 !!!

Sekretariat przedszkola: tel. 44 646-17-52 lub kom. 504-273-627 Dyrekcja: 508-681-929

Ostateczną decyzję w sprawie wznowienia funkcjonowania przedszkola podejmie Organ Prowadzący Przedszkole po uwzględnieniu sytuacji epidemiologicznej w naszym regionie.

Zachęcam Państwa o wejście na link poniżej i zapoznanie się z informacjami nt. otwarcia przedszkoli oraz Wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego.

Z wyrazami szacunku Dyrektor Przedszkola Ewa Kucharczyk