Z końcem czerwca, grupa Fiołków postanowiła oficjalnie pożegnać miniony już rok szkolny. Odświętnie ubrane dzieci zaśpiewały piosenkę na cześć Wakacji, a także uroczyście pożegnały się ze swoim kolegą, który wkrótce rozpocznie naukę w szkolnej ławce. Wspominając czas adaptacji w przedszkolu oraz wspólne przedszkolne przygody, wręczyliśmy Bartoszkowi upominek w postaci książki i dyplomu, on zaś poczęstował słodkościami wszystkie przedszkolaki i swoje przedszkolne „ciocie”.
   Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszej skromnej uroczystości oraz współpracę w minionym roku szkolnym. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.
                                                                                                                                                                                                      Wychowawca: Anna Augustyniak, Urszula Pielużek, Edyta Ciesielska Dyrektor Ewa Kucharczyk