20 września to bardzo ważna data, bo wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka! Co roku, w całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto, które ma również swój hymn znany wszystkim przedszkolakom. Tego dnia grupa „MACZKI” na świeżym powietrzu odśpiewała „Hymn Przedszkolaka” oraz wypuściła w niebo kolorowy balonik. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach i grach zespołowych. Każde dziecko otrzymało odznakę „Super Przedszkolaka”. Wykonaliśmy pracę plastyczną z wykorzystaniem „żywej kropki” przy użyciu aplikacji Quiver. Nasze kolorowe obrazki ożyły, co sprawiło dzieciom wiele radości. Było wesoło i kolorowo.

Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy samych radosnych i słonecznych dni! By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia, a spędzony tutaj czas był dla Was magiczny, przepełniony zabawą, nauką i radością!

Opracowała Joanna Zielińska