15 maja 2018r. Stokrotki wzięły udział w XV Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych z cyklu Bajkowa Parada pt. Przypomnijmy przyjacielu wieczorynki sprzed lat wielu organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności aktorskie i taneczne w przedstawieniu pt. Sen Bolka i Lolka. Przedszkolaki wcieliły się w postacie Indian, Kowbojów, Bolka i Lolka. Mimo, że byli najmłodszymi uczestnikami przeglądu wspaniale sobie poradziły. Dzieci zdobyły wyróżnienie, a każde z nich otrzymało książkę i słodycze.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie strojów, przewiezienie dekoracji i obecność wraz z całymi rodzinami na przedstawieniu – Dyrekcja i Wychowawcy!