19 czerwca br., podczas XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Szkół i Przedszkoli SPSK mieliśmy możliwość podziękować Panu Bogu i Maryi za wszelkie łaski mijającego roku. W tym roku w sposób szczególny w miłosierne ręce Matki Bożej złożyliśmy podziękowania dla Jej Syna za 25 lat istnienia i rozwoju Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich. Naszej ukochanej Matce w 300-lecie Koronacji Jasnogórskiego wizerunku podziękowaliśmy za przekazane 100 lat temu orędzie fatimskie dla każdego człowieka i całego świata. Podziękowaliśmy także Maryi za troskę o dobre życie i zbawienie każdego z nas.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, całym rodzinom, dziadkom, babciom, rodzicom, a w szczególności dzieciom – naszym kochanym przedszkolakom oraz wspaniałym uczniom szkoły za udział  w 19 już Pielgrzymce na Jasną Górę.

Zapraszamy za rok!