Serdecznie witamy Wszystkich, którzy po wakacjach rozpoczynają z nami kolejny rok szkolny i już cieszą się myślą o ciekawych zajęciach, wspólnych zabawach, uroczystościach i wycieczkach.

Życzymy Wszystkim, aby czas spędzony w naszym przedszkolu był dla Was pełną radości przygodą, w trakcie której poznacie nowych przyjaciół oraz zdobędziecie wiele ciekawych wiadomości i umiejętności.

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Kochane Dzieci!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 wszystkim dzieciom, nauczycielom i całej przedszkolnej społeczności życzę powodzenia w nowym roku nauki, zabawy i pracy.

Wam Drogie Dzieci życzę, aby przedszkole stało się waszym drugim domem, do którego chętnie będziecie przychodzili, w którym poznacie przyjaciół i które będzie miejscem zabawy, nauki i odkrywania Waszych zdolności oraz rozwijania pasji.

Szanowni Rodzice, przedszkole jest miejscem, w którym Wasze dzieci nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również uczą się samodzielności, odpowiedzialności i pracowitości. Przekonują się, że w życiu radość i smutek przeplatają się nawzajem. Życzę Wam jak najwięcej powodów do dumy z tego, że Wasze dziecko wyrasta na dobrego człowieka.

Nauczycielom i Wychowawcom życzę, aby Wasze oddanie, pasja i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu dzieci stały się źródłem satysfakcji,  by zawsze niosły za sobą uczucie spełnienia. Życzę wielu osiągnięć w pracy zawodowej, uznania w społeczeństwie i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń.

Pracownikom administracji i obsługi, życzę satysfakcji z wykonywanej pracy. Dzięki Wam przedszkole dobrze funkcjonuje.

Wszystkim życzę więc, by w nowym roku szkolnym każdy z nas otrzymał szansę na sukces i powód do radości.

Dyrektor przedszkola Ewa Kucharczyk