09.11. listopada „Sówki” gościły z wizytą w Komisariacie Policji w Piotrkowie Tryb. Dzieci oprowadzone zostały po budynku komisariatu, odwiedziły pokój odpraw, celę oraz miały możliwość obejrzeć z bliska samochód policyjny. Poznały również akcesoria policyjne, które mogły dotknąć, przymierzyć, poznać ich przeznaczenie. Panowie policjanci w ciekawy sposób przedstawili dzieciom specyfikę pracy policjanta, a także przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa na drodze, w domu oraz na placu zabaw. Dzieci poznały bezpieczną pozycję żółwia oraz dowiedziały  jak należy się zachowywać w kontakcie z obcym psem. Wycieczka uświadomiła dzieciom, że Policjant to osoba godna zaufania, do której zawsze można się zgłosić w razie niebezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Panom policjantom za miłe przyjęcie oraz czas nam poświęcony.