„To domek babci, babci kochanej

a na dokładkę dziadka dostaniesz…”

 Dnia 26.01.2024 r.  świętowaliśmy w grupie „Żabki”„Dzień babci i dziadka”. Przedszkolaki przygotowały  dla swoich bliskich występ artystyczny.

W przedstawieniu wystąpiła – dziennikarka, w którą wcieliła się Kaja. Zadawała ona dzieciom pytania – Za co kochają babcię i dziadka?      Dzieci wymieniały wiele różnych powodów. Między odpowiedziami na pytania można było usłyszeć piosenki, pięknie śpiewane przez dzieci. Na twarzach dziadków widać było wzruszenie, zapewne byli dumni ze swoich wnuków. Przedszkolaki zatańczyły również „Rock and roll dla babci i dziadka” oraz taniec z pomponami. Po występie artystycznym dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Świętowanie takich dni jest bardzo ważne już od najmłodszych lat, uczy szacunku do najbliższych oraz pozwala podtrzymać wzajemne, bliskie relacje.