Wrzesień i październik te miesiące w życiu naszego przedszkola już za nami. Był to szczególny okres w życiu naszych najmłodszych przedszkolaków. Dzieci z grupy „Aniołki” poznawały nasze przedszkole, nowe ciocie oraz oczywiście nowych kolegów i koleżanki.

Okres adaptacji w grupie maluszków mija w atmosferze serdeczności, poczucia bezpieczeństwa oraz nabywania pewności siebie w nowym dla nich otoczeniu. „Aniołki” uczą się współdziałania, stosowania zasad życia w grupie oraz samodzielności . Potrafią już śpiewać i tańczyć w kółeczku, umieją zrobić pociąg, uwielbiają prace plastyczne oraz zajęcia ruchowe. Wszystkie te zajęcia dostarczają nam radości ze wspólnej zabawy, zawiązują się już nawet pierwsze przyjaźnie „Aniołki” są ciekawe świata i mają ogromny apetyt na zdobywanie nowych umiejętności. Bardzo lubią też spacerki z naszym przyjacielem wężem oraz zabawę w ogródku przedszkolnym.

Serdecznie zapraszamy na fotorelację.

Wychowawca grupy: Marzena Pawełczyk