Początek nowego roku szkolnego przywitaliśmy z wyjątkową radością. Słoneczny wrzesień dzieci spędzały głównie na świeżym powietrzu, ciesząc się, że znów mogą bawić się w gronie przedszkolnych kolegów i koleżanek. W tym miesiącu Fiołki, wraz z innymi grupami, świętowały Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopaka, a początek października powitały obchodami Dnia Muzyki. Wszystkim wydarzeniom towarzyszyły liczne zabawy przy muzyce, z bańkami mydlanymi, a także z wybranymi instrumentami muzycznymi. Dodatkowo, w Dniu Chłopaka, dzieci otrzymały drobne, uroczo zapakowane upominki, które przygotowały dla nich mamy z naszej Rady Rodziców. Korzystając z okazji, pragniemy podziękować mamom naszych przedszkolaków za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego święta.