W dniu 10.12.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia, dzieci z gr. Aniołki i gr. Fiołki złożyły ślubowanie, a  tym samym zostały włączone do grona przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości przez wychowawcę gr. Aniołki oraz Panią Dyrektor.

     Dzieci z uśmiechem na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani i pomagać kolegom, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia  dzieciom zostały wręczone dyplomy, książki, medale oraz kalendarze adwentowe. Po uroczystym pasowaniu wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia i słodkiego poczęstunku.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców i przybyłych gości. Kamila Banasiak