W połowie maja grupa Fiołków zakończyła z powodzeniem swój udział w Ogólnopolskim projekcie matematyczno- przyrodniczym „Las, dwa, trzy- matematyczne przygody wśród przyrody”, zorganizowanym i prowadzonym przez P. Karolinę Urbaniak- nauczycielkę Przedszkola Miejskiego nr 66 w Łodzi. Niemal od początku roku szkolnego dzieci wykonały kilkanaście zadań i tym samym zdobyły dla swego przedszkola certyfikat potwierdzający realizację projektu. Podsumowując naszą wspólną pracę, dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przyczynienie się do tego sukcesu, bowiem kilka zadań dzieci wykonały już w czasie zajęć zdalnych, w domu.

     Autorem projektu i nauczycielem realizującym treści na terenie Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim była P. Anna Augustyniak – Wychowawca grupy Fiołki oraz P. Urszula Pielużek – Nauczyciel Wspomagający. GRATULUJEMY SUKCESU KADRZE PEDAGOGICZNEJ PEŁNEJ PASJI I ZAANGAŻOWANIA, CUDOWNYM DZIECIOM ORAZ WSPANIAŁYM RODZICOM!!! Zapraszamy do obejrzenia efektów naszych starań w załączonej prezentacji.