W naszym przedszkolu, na korytarzu obok Szopki Bożonarodzeniowej pojawili się niespodziewani goście. Są dość niewielkich rozmiarów, puszyści, uwielbiają kicać i chrupać marchewkę. To dwa milutkie króliczki, które podbiły serca wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola. Dzieci często zaglądają do nich idąc na posiłek oraz wychodząc z przedszkola. Króliczki stanowią bez wątpienia oryginalną atrakcję, jak również są doskonałymi okazami przyrody ożywionej, które można bezpośrednio obserwować. Ma to duży walor edukacyjny, zwłaszcza dla tych dzieci, które na co dzień nie mają kontaktu ze zwierzętami.

                                                                                           Mgr Jadwiga Radoszewska

     

Serdecznie dziękujemy Tomkowi z grupy Tulipanki i całej Rodzinie Tomeczka, za przygotowanie tak wspaniałej atrakcji, nie tylko dla dzieci!

Dyrekcja