Janusz Korczak napisał, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W tym roku, już 31 maja świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka i staraliśmy się, by tych dziecięcych uśmiechów było w przedszkolu jeszcze więcej niż na co dzień.

W grupie Aniołków, po śniadaniu wychowawcy przygotowali dla swoich podopiecznych słodki poczęstunek. Później dzieci wzięły udział w zabawnej mini sesji zdjęciowej, uczestniczyły w zorganizowanych zabawach rytmicznych, lepiły z ciastoliny i bawiły się na dyskotece w rytm dziecięcych przebojów. Po południu na Aniołki czekała jeszcze jedna niespodzianka, mogły skosztować pysznej pizzy, która otrzymały dzięki uprzejmości Pana Piotra Kulbat od pizzerii Esposito.

 

Przed wyjściem do domu, dzieci otrzymały również drobne słodkie upominki i kolorowe baloniki – mgr Anna Augustyniak