Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości oraz magii. To czas spełnienia marzeń i okazywania sobie wzajemnej miłości. Tradycyjnie jak co roku, aby podkreślić wyjątkowy charakter tych Świąt, w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Młodzi aktorzy spisali się na medal otrzymując ogromne brawa od publiczności. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, a śpiewom i tańcom towarzyszyły dźwięki instrumentów. Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja Świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to Święto.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci.

Opracowała: mgr Katarzyna Ozga