„Zapraszamy Was kochani Goście w magiczną podróż po latach minionych, wspomnieniach niezapomnianych, czasami głęboko w sercach skrywanych”.

Tymi słowami „Słoneczniki” zaprosiły zebranych Gości na występ z okazji Dnia Babci i Dziadka, który odbył się 7. lutego 2020 r. w naszym przedszkolu. Dzieci przebrane w stroje lat 70 – tych, w sposób humorystyczny przedstawiły scenki z życia Babci i Dziadka. Dzieci z wielką radością zaprezentowały publiczności wiersze i tańce, a zebrani Goście nie kryli wzruszenia i miłych słów. Przedszkolaki obdarowały Drogie Babcie i kochanych Dziadków samodzielnie wykonanymi niespodziankami. Na koniec nie mogło zabraknąć wspólnego tańca i poczęstunku. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i słodkiego poczęstunku.