„Zaśpiewajmy Jezuskowi”

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki można było usłyszeć we wtorek, 10 stycznia 2017r. w Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim.

To właśnie w przedszkolu na Konkursie kolęd i pastorałek, którego organizatorem była Pani Dyrektor Przedszkola SPSK Ewa Kucharczyk, spotkały się przedszkolaki z całego miasta i okolic.

To była prawdziwa uczta dla zmysłów wzroku i słuchu. Na muzycznej scenie wystąpiły dzieci z 9 przedszkoli, które w przepięknych aranżacjach tradycyjnych kolęd i pastorałek zaprezentowały się przed swoimi rówieśnikami, rodzicami, dziadkami, wychowawcami oraz dyrekcją. Wszystkie dzieci zachwycały strojami pełnymi świątecznych akcentów. Nie zabrakło aniołków, gwiazdek i pasterzy.

Dzieciom  z Przedszkola SPSK w Piotrkowie Trybunalskim: Idze Zielińskiej, Aleksandrowi Szymańskiemu, Lenie Skrobek i Hani Grzybowskiej akompaniowała pani rytmiczka Grażyna Baranowska, a w roli konferansjera wystąpiła pani Martyna Kowalewska.

Kto kolędował podczas wtorkowego koncertu przedszkolaków i przypomniał bożonarodzeniową atmosferę?

Zobaczcie sami!