Kochanym Babciom i Dziadkom - grupa Bratki "Zerówka"!

     W dniu 23 stycznia 2019 r. w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek, to szczególnie ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego pod okiem wychowawcy pani Magdaleny Badek oraz pani Kamili Banasiak i Urszuli Pielużek przedszkolaki przygotowały przedstawienie. Na twarzach dzieci widać było ogromne wzruszenie. W pięknie udekorowanej auli przedszkola mali artyści przedstawili program artystyczny, na który składały się piosenki i wierszyki. Dziadkowie obejrzeli pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Mieli również możliwość wspólnie z nimi zatańczyć.

     Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

     Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Rodzice naszych przedszkolaków zadbali o poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy!