Dziś 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka! Dzień wszystkich dzieci, dzieci z całego świata! Wszystkim dzieciom z okazji ich święta Życzymy: dużo zdrowia, Szczęścia, spełnienia marzeń, Beztroskiej zabawy, dużo uśmiechu , Słodkiego i kolorowego dnia!


     Dzień dziecka oficjalnie jest obchodzony od ponad pół wieku i na zawsze wpisał się w kalendarz. Celebruje się go we wszystkich państwach , jako Dzień Praw Dziecka lub pod nazwą Powszechnego Dnia Dziecka. Różnicą jest tylko data, kiedy w danym państwie jest obchodzony. W kalendarzowym Dniu Dziecka, dzieci oczekują zwiększonej dawki przyjemności, łakoci, upominków, imprez i większej swobody. Przecież to ich dzień. Tęczowy dzień uśmiechu i radości, jeden z najważniejszych i najpiękniejszych w roku!
 Piosenka o prawach dzieci https://youtu.be/Mudintn3BM4   Domowe zabawy ruchowe https://youtu.be/d9iT7iuIr9s Domowa zabawa ruchowa https://youtu.be/Bwi8nn9dB1g   Kolorowanki dla dzieci: https://moi-mili.pl/prezent-dzien-dziecka-setki-bezplatnych-kolorowanek-wydruku/  
Nie zapominajmy proszę: Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę, że pewnego dnia jego dziecko podąży za jego przykładem a nie radami.  
” Do Mojego Dziecka”  Jeżeli mnie potrzebujesz, daj znać. Nieważne, czy akurat śpię, jestem na Ciebie zła, czy mam własne problemy. Zawsze, kiedy chcesz porozmawiać lub po prostu pobyć  razem – jestem. Nieważne jak wielki lub drobny będzie Twój problem – zawsze będę przy Tobie!  
Dzieci są biciem naszych serc, pulsem w żyłach, światłem w oczach i muzyką grającą w naszych duszach.
Dziecko jest chodzącym Cudem jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.  
  Wszystkiego najlepszego!!!