„Krótki mój wierszyk i mowa krótka, bo jestem babciu, dziadku bardzo malutka. Kiedy urosnę babciu, dziadku jedyny, będę Ci życzyć przez dwie godziny. A teraz tylko te słówka powiem, niech Bóg babunię, dziadziunia obdarzy zdrowiem, niech babcia, dziadzio drogi żyje wiek cały i wciąż pamięta o wnusi małej”.

Szanowni Państwo!

Z okazji Święta Dnia Babci i Dziadka życzymy dużo zdrowia, a w szczególności niech uśmiech na Waszych twarzach zawsze gości, a życie nie sprawia trudności. Niech wiatr pieśń niesie radosną, abyście zawsze czuli się jak wiosną. Aby motyle na Waszych dłoniach siadały, najskrytsze marzenia spełniały. Żeby z Waszych oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech Aniołki nad Państwem czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą Wam zginąć i żadnego szczęścia ominąć.

Z tęsknotą w sercu, modlitwą i oczekiwaniem na osobiste spotkanie z Państwem najserdeczniejsze życzenia przesyłają Dzieci z Przedszkola SPSK w Piotrkowie Trybunalskim, Kadra Pedagogiczna oraz Dyrektor.