Dnia 11.06.2019r. odbyła się już ostatnia filharmonia przed wakacjami. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody dzisiejszy występ odbył się na placu naszego Przedszkola. Dzieci, jak zawsze powitały gości z dużą radością. Bohaterami tego spotkania byli Pan Witek, Pan Bogdan oraz instrument, zwany Guitalele (podobny do gitary, stworzony dla młodszych dzieci do nauki gry). Pan Witek wprowadził dzieci w wakacyjny nastrój. Śpiewały one „szanty” oraz „pływały” po morzach i oceanach jako piraci. Pan Bogdan zaprosił małych widzów do gry na instrumentach perkusyjnych, na których starały się rytmicznie grać. Następnie Pan Witek zadał dzieciom parę zagadek, związanych  z letnim wypoczynkiem.

Przedszkolakom bardzo podobał się dzisiejszy koncert, który nagrodzili dużymi brawami. Nie możemy się już doczekać kolejnych spotkań po wakacjach.

mgr Kamila Banasiak