Dnia 20.09.2021r. świętowaliśmy w Gr. ”Żabki” – Dzień Przedszkolaka. Dzieci uczestniczyły tego dnia w różnych zabawach m. in. z chustą animacyjną. Najpierw podrzucały na niej balony wysoko w górę  a następnie, siedząc na chuście celowały piłką do kosza. Dużo radości sprawiło im chodzenie po kolorowych sylwetach stóp rozłożonych na dywanie. Były również tańce przy  muzyce.                                                      Po zabawach ruchowych przyszedł czas na odpoczynek przy pracach sensoplastycznych. Przedszkolaki lepiły różne rzeczy wg. własnego pomysłu   np. ciasteczka, pizzę, węże, kuleczki z ciastoliny, przygotowanej z produktów spożywczych. Było też malowanie na tackach z kaszą manną i zielonym piaskiem. Wiele frajdy sprawiło dzieciom szukanie skarbów, które ukryły się między ziarenkami kawy. Na koniec  wszyscy zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. „Żabki” otrzymały pamiątkowe medale oraz kolorowe balony. Dzień ten przedszkolaki z pewnością będą mile wspominać. Zapraszamy do fotorelacji.