W dniu 25 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Słoneczniki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci, pod kierunkiem wychowawcy p. Katarzyny Ozgi i p. Ewy Guziak przygotowały specjalny program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły do piosenki: „Oj nie, nie, moje kochanie”.

Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

     Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

     Po części oficjalnej i złożonych życzeniach przez dyrekcję i wychowawcę grupy, dzieci wręczyły swoim gościom upominki oraz zaprosiły swoich ukochanych dziadków na słodki poczęstunek.