Za nami już dni otwarte w naszym przedszkolu, które odbyły się w dniach 16-17.04.2018r. Przybyli goście mieli możliwość zwiedzenia przedszkola, zabawy w salach przedszkolnych oraz udziału w zajęciach zorganizowanych przez wychowawców. Pierwszego dnia, tuż przed godziną 15.00 sala zaczęła wypełniać się zaciekawionymi maluszkami i ich opiekunami. Głównym celem spotkania było oswojenie dzieci z nowym dla nich miejscem oraz wspólne zapoznanie się.

Cieszymy się z przybycia maluszków i dziękujemy za chętny udział w zajęciach i wspólną zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Na początku dzieci zostały przywitane przez panią dyrektor i zaproszone do wspólnej zabawy. Następnie przyszłe przedszkolaki uczestniczyły w różnych zajęciach zorganizowanych na terenie przedszkola, m.in.: w zajęciach z rytmiki – uczyły się układu tanecznego do wesołej piosenki oraz grały na nietypowych instrumentach – pałeczkach.  Goście mieli także możliwość zwiedzenia przedszkola. Niemałym powodzeniem cieszyło się stanowisko z farbami do malowania buziek, kącik plastyczny, zabawy na dmuchanym zamku oraz z chustą animacyjną. Na zakończenie dzieci z pomocą przedszkolnych wychowawczyń i swoich opiekunów dekorowały gofry, które następnie ze smakiem zjadły. Tym słodkim akcentem zakończył się pierwszy dzień otwarty w naszym przedszkolu. Drugiego dnia czekały na dzieci kolejne atrakcje: język angielski na wesoło, tańce oraz skoki na dmuchańcu. Dużo radości wywołała także wizyta klauna oraz wspólne zabawy z balonami.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz przyszłym Przedszkolakom za wspólną zabawę. Pozdrawiamy wszystkie małe uśmiechy i mamy nadzieję, że do zobaczenia!