30 stycznia do naszego przedszkola przybyli goście zaproszeni przez dzieci z grupy Fiołków. Tego dnia nasze przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym, zachęcając wszystkich, by po raz kolejny poczuli w swych sercach cudowną łaskę Bożego Dzieciątka. Pięknie przebrane dzieci, wcieliły się w postacie, które najbardziej kojarzą nam się z Betlejemską historią- Maryję i Józefa, trzech króli, pastuszków, anioły. Niezwykły klimat, który stworzyły śpiewając kolędy, „porwał” również widownię- rodziców oraz babcie i dziadków, którzy przyłączyli się do nich tworząc jedyny w swoim rodzaju chór.

Kończąc swój występ, Fiołki, poprzez specjalną piosenkę, złożyły swoim babciom i dziadkom gorące życzenia z okazji ich niedawnego święta. W podziękowaniu za ich troskliwą opiekę, wręczyły im samodzielnie przygotowane upominki i zaprosiły do wspólnego słodkiego poczęstunku.
Opracowała p. Anna A.