KOCHANE MAMY!!!
 Dziś Wasz Dzień! Z tej okazji chciałybyśmy złożyć w imieniu dzieci i naszym najserdeczniejsze życzenia Mamom naszych wychowanków. Dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu chwil przepełnionych radością i optymizmem. Życzymy, aby każdego dnia na Waszych twarzach gościł uśmiech, a miłość, którą obdarowujecie swoje dzieci, wracała do Was cały czas, tak aby Dzień Matki trwał cały rok – Grupa Aniołki
 Drogie Mamy,

z okazji Waszego Święta, w imieniu swoim i grupy Fiołków, składam Wam najserdeczniejsze życzenia, a do życzeń dołączam drobny upominek, który znajdziecie w załączniku. Pięknego świętowania – Anna Augustyniak


https://mail.google.com/mail/u/1?ui=2&ik=18ef9545ac&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1667754252306210085&th=17250da8055bdd25&view=att&disp=safe&realattid=f_kanv865u0
 
Dla Mamy i Taty – Wiersz: Dla kogo te kwiaty? Dla Mamy i Taty. Od kogo bukiecik? Od nas – grzecznych dzieci. Gdzie je zerwałyście? Na łące, oczywiście. A kiedy zbierane? W słoneczny poranek. Czemu je dziś przynosicie? Bo Mamusię i Tatusia kochamy nad życie
Jesteś Mamo skarbem mym- piosenka dla Mamy https://youtu.be/RvHfN-4Va4g
Mijają lata w rozpędzie, twarde skały czas kruszy. Miłości mamy do dziecka żaden czas, nigdy nie ruszy. Dziękujemy Drogie Mamy za Waszą troskę, cierpliwość i czas poświęcony Waszym pociechom. Wszystkiego najlepszego! – Grupa Stokrotki
Z okazji Święta Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia: dużo radości, pociechy z milusińskich, spełnienia marzeń – grupa Słoneczniki
Certyfikat Najlepszej Mamy dla: …………………………………………………….
file:///C:/Users/DELL/Desktop/Dzie%C5%84%20Mamy/Certyfikaty%20dla%20mamy.pdf
A na deser bajka od grupy Tulipanków i Maków                                                                                                                   Wszystkim Mamusiom dedykujemy piosenkę : https://www.youtube.com/watch?v=RvHfN-4Va4g      

Życzenia na Dzień Mamy

 • Mamusiu droga!
 • wciąż proszę Boga,
 • który króluje na niebie,
 • by ręką Boską
 • przed wielką troską
 • ochraniać zawsze chciał Ciebie.
 • Dziś tym goręcej
 • z duszy dziecięcej
 • prośba się w górę wyrywa,
 • abyś się miła,
 • zdrowiem cieszyła
 • i zawsze była szczęśliwa.
 

Wszystkiego najlepszego Drogie Mamy! – najserdeczniejsze życzenia składa – Dyrektor Ewa Kucharczyk