Kocham moją Babcię, kocham mego Dziadka! A jak im to powiedzieć? Może im zaśpiewam, wtedy będą wiedzieć.

 

W piątek 26.01.2024r. w grupie ,,Aniołki” świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, dlatego nasze przedszkole odwiedzili dziadkowie, babcie oraz bliscy przedszkolaków. Dzieci z najmłodszej grupy pięknie i odważnie zaprezentowały program artystyczny. Dzieci powitały gości, zaśpiewały piosenkę: ,,To dla Ciebie”, zatańczyły ,,Zimową poleczkę”, zarapowały przy piosence ,,Obiadek u babci i dziadka”, wyrecytowały krótkie rymowanki o babci i dziadku. Ostatnią miłą niespodzianką dla naszych gości była gra na dzwonkach naciskanych diatonicznych. Na zakończenie złożyliśmy kochanym Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia po których wręczyliśmy laurki. Był także wspólny taniec dziadków z wnukami, pamiątkowe zdjęcie oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za to, że odwiedzili nasze przedszkole oraz za to, że mogliśmy chociaż trochę umilić im czas i sprawić radość. Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku.